Hotel U Zeleného stromu *** – ubytování Nepomuk
Hotel U Zeleného stromu
náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk 1 (ukázat na mapě)Všech 26 pokojů má vlastní sociální zařízení s WC a vanou, TV Sat, telefon s přímou volbou, fén, přípojení k internetu (zdarma), bezbariérový přístup, bezbariérový pokoj, výtah. Ubytování je možné ve 4 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích, 1 apartmánu a 1 rodinném pokoji. Společenský sál: 150 míst, osvětlení, ozvučení, projekce. Staročeský stylový Švejk restaurant, nekuřácká secesní kavárna, nově zrekonstruovaný nekuřácký Haškův salónek, letní terasa s markýzou a výhledem na malebné nepomucké náměstí. Hotel má krásný secesní sál s kapacitou 150 osob, který je ideální pro firemní školení, teambuildingy, firemní večírky, svatby, rauty, degustace, přednášky, divadla, koncerty či plesy.
Hotel U Zeleného stromu – Speciální akce a slevy
Máme připravený Romantický balíček s platností do konce května 2011, který prodáváme za akční cenu 1790 Kč místo původní hodnoty 3880 Kč. Balíček obsahuje : ubytovaní pro dvě osoby na jednu noc romantická čtyřchodová večeře s lahví Bohemia Sektu při svíčkách s květinovou dekorací Květinová výzdoba pokoje Svíčky na pokoji Belgická čokoláda, Bohemia Sekt, ovocné arnažmá a malý dárek Snídaně až do postele (káva melange, horká čokoláda, makové kaiserky, lívance, vyběr českých sýrů, rozpečené sladké pečivo, šťáva z pomerančů)
Hotel U Zeleného stromu – Recepce
Čas příjezdu: Od 14:00:00 hodin
Čas odjezdu: Do 11:00:00 hodin
Hotel U Zeleného stromu – Dostupnost
Je dostupný na trase Plzeň - České budejovice. Je situován 35 km od Plzně.
Hotel U Zeleného stromu – Okolí
Pro velký zájem o cykloturistiku v této oblasti, jsme pro Vás vytvořili cyklomapy "Se Švejkem na kole", kde jsou dle náročnosti různé cyklotrasy s popisem zajímavých turistických míst, pro velký úspěch máme i druhé vydání. Např. - různé trasy z Nepomuka do Nepomuka. Poloha v centru města Nepomuk je ideálním výchozím bodem pro všechny možné druhy výletů. Do deseti minut jste na hradozámku Zelená hora (kde se natáčeli nezapomenutelní Černí baroni) či na nově zrekonstruovaném zámku Žinkovy. Do patnácti minut jste v jihočeském městě Blatná, kde můžete navštívit i vodní zámek Blatná, na zámku Kozel či Nebílovy, zřícenině hradu Radyně nebo v historickém městě Klatovy či Přeštice. Do půl hodiny dosáhnete města Plzeň, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice či zámek Orlík a hrad Zvíkov, kde si můžete užít vodní plavbu. Do hodiny jste v jihočeském Písku, Příbrami, kde navštívíte poutní místo Svatou horu. Do hodiny a půl jste v Praze, Mariánských lázních, v Teplé, v Táboře, v Českých Budejovicích či na nejnavštěvovanějším zámku v Čechách - Hluboká. Okolí Nepomucka nabízí skvělou příležitost ke koupání, pěší turistice a již zmíněné cykloturistice.
Hotel U Zeleného stromu – Pokoje
Všechny pokoje jsou velmi prostorné. Všech 26 pokojů až na bezbariérový pokoj (kde je sprcha) mají vlastní sociální zařízení s vanou, koupelny jsou prostorné, prosvětlené. Hotelový pokoj je vkusně zařízen s TV a širokou nabídkou programů.
Hotel U Zeleného stromu – Gastronomie
Jsme pilotním projektem gastronomického franchisingového konceptu Švejk restaurant, kterých je v České republice a ve světě již 50. Také proto si opravdu zakládáme na kuchyni a sledujeme trendy v gastronomii. Jsme součástí projektu Czech Specials.
Další informace
Parkování je možné před hotelem (hlídáno kamerovým systémem) nebo ve dvoře. Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj 1 - jednolůžkový pokoj Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku
|
Hodnocení hotelu
9.3 (2 recenze) |
Personál:
9.0
Služby:
9.5
Čistota:
10.0
Komfort:
9.0
Poměr cena/kvalita:
9.0
|
|
Eva Fialová jednotlivec, obchodní cesta ČR 8. 10. 2011 10:29:17 |
Celkové hodnocení:
8.6
Personál:
Služby:
Čistota:
Komfort:
Poměr cena/kvalita:
|
|
Libor Tomáš skupina přátel, soukromá cesta 24. 10. 2010 10:49:07 |
Celkové hodnocení:
10.0
Personál:
Výborná kuchyně.
Služby:
Čistota:
Komfort:
Poměr cena/kvalita:
|
Pokud jste v tomto hotelu byli ubytováni a chcete přidat vaše hodnocení, kontaktujte nás na e-mailu lukas.civrny@hotel.cz. Nezapomeňte do obsahu e-mailu vložit Vaše jméno a číslo Vaší objednávky. Následně Vám zašleme odkaz na formulář, kde budete moci hodnocení vyplnit.
| Data | Jednolůžkový pokoj | Dvoulůžkový s manželskou postelí | Dvoulůžkový pokoj | Apartmá pro dvě osoby | Dvoulůžkový pokoj + nová koupelna | Třílůžkový pokoj | třílůžkový pokoj - nová koupelna | Apartmán pro 3 osoby | Suite pro 4 osoby | apartmán pro 4 osoby |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2012 | 950 Kč | 1450 Kč | 1450 Kč | 1450 Kč | 1450 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč |
| Celkem: | 950 Kč | 1450 Kč | 1450 Kč | 1450 Kč | 1450 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč | 1800 Kč |
Hotel U Zeleného stromu
náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk 1Telefon: +420 222 532 535
E-mail: hotel-u-zeleneho-stromu@hotel.cz
Skype: hotel.cz
Cena za dvoulůžkový pokoj od 1450 Kč (1450 Kč)
Ceník Skupinové rezervace
Prosím vyberte jiné datum nebo jiný hotel z tohoto seznamu:
-
ANGUS FARM
Kapacita 18 osob skýtá dostatek soukromí. Společný prostor je tvořen zimní zahradou a letní terasou na jižní stranu, které jsou vhodné i jako prostor pro školení a pořádání seminářů. Parkovat je možno i uvnitř objektu. více
Služby a vybavení
- Konferenční/společenská místnost
- Přednáškový sál
- Informační služba
- Výtah
- Praní prádla zdarma
- Bezpečnostní schránka zdarma
- Pokojová služba
- Domácí mazlíčci za cenu 200 Kč
- Bezbariérový přístup
- Klimatizace
- Parkoviště v hotelu zdarma
- Zahrada
- Internet zdarma
- Nekuřácké prostředí
- Rezervace letenek
- Cateringové služby
- Zajištění kulturních a sportovních akcí
- Taxi
- Úschovna jízdních kol
- Sekretářské služby zdarma
- Směnárna v hotelu
Sport
- Tenisový kurt ve vzdálenosti 250 m
- Stolní tenis ve vzdálenosti 250 m
- Tělocvična/sportovní hala ve vzdálenosti 250 m
- Golf ve vzdálenosti 10000 m
Okolí a volný čas
- Noční klub ve vzdálenosti 500 m
- Diskotéka ve vzdálenosti 250 m
- Dětské hřiště ve vzdálenosti 450 m
- Divadlo v hotelu
- Houbaření
- Lov
- Rybolov
- Jízda na koni
- Solárium ve vzdálenosti 500 m
- Masáže v hotelu
Gastronomie
- Restaurace v hotelu
- Bar v hotelu
- Kavárna v hotelu
- Zahrádka v hotelu
- Pivnice v hotelu
Tématické zaměření
- Zimní sporty
- Letní sporty
- Turistika
- Romantické
- Venkov
- Kongresy
- Pobyty s dětmi
- Rybaření
- Business
- Příroda
Turistické zajímavosti v okolí 25 km od Hotel U Zeleného stromu
Muzeum Nepomuk (ve vzdálenosti 0.05 km)
Městské muzeum a galerie Nepomuk nabízí řadu zajímavých sbírek. Připraveny jsou expozice sv. Jana Nepomuckého, měšťanská místnost, selská jizba, církevní místnost, zámečnické a kovářské práce a sbírka cínových předmětů. Galerie nabízí různé výstavy, především umělců z plzeňské oblasti. Jedna místnost je věnována nepomuckému rodákovi akademickému malíři Augustínovi Němejcovi.
Informační centrum Nepomuk (ve vzdálenosti 0.13 km)
Koupaliště Nepomuk (ve vzdálenosti 0.14 km)
Kostel sv. Jakuba v Nepomuku (ve vzdálenosti 0.53 km)
Naučná stezka pod Zelenou Horou (ve vzdálenosti 0.78 km)
Zámek Zelená Hora (ve vzdálenosti 1.13 km)
Hrad Potštejn u Žinkov (ve vzdálenosti 5.43 km)
Zámek Žinkovy (ve vzdálenosti 5.80 km)
IC Žinkovy (ve vzdálenosti 6.54 km)
Muzeum Žinkovska (ve vzdálenosti 6.57 km)
Ubytování v sousedních městech:
ubytování Klatovy (4 hotely)
ubytování Sušice (5 hotelů)
ubytování Plzeň (32 hotelů)
ubytování Kašperské Hory (9 hotelů)
ubytování Stachy (13 hotelů)
ubytování Písek (13 hotelů)
ubytování Železná Ruda (18 hotelů)
ubytování Domažlice (6 hotelů)
ubytování Vimperk (8 hotelů)
ubytování Stříbro (5 hotelů)
Ubytování v dalších lokalitách:
ubytování Praha | ubytování Olomouc | ubytování Liberec | ubytování Hradec Králové | ubytování Plzeň | ubytování Pardubice | ubytování Ostrava | ubytování České Budějovice | ubytování Brno | ubytování Český Krumlov | ubytování Františkovy Lázně | ubytování Karlovy Vary

English
Deutsch
Slovensky
Русский
Polski

9.0
9.5
















