Je libo wellness?

Zpříjemněte si víkendový výlet lázeňským pobytem v některém z kvalitních lázeňských nebo wellness hotelů. Ze široké nabídky nejen víkendových pobytů na portálu www.spa.cz si vybere každý. Běžnou součástí víkendového pobytu bývají dvě až tři léčebné procedury, strava, volný vstup do bazénu a sauny, vždy podle nabídky konkrétního wellness hotelu.

Kvalitní ubytování na Hotel.cz

Pokud nehledáte jen ubytování Dolní Bečva, ale rádi byste zavítali do dalších měst, navštivte partnerský portál Hotel.cz, kde najdete pestrou nabídku kvalitních a prověřených hotelu a penzionů v celé ČR. Dalšími oblíbenými destinacemi na Hotel.cz jsou ubytování Horní Bečva a ubytování Trojanovice. Rezervujte online a z pohodlí Vašeho domova.


Hotely a levné ubytování v Dolní Bečva

Zobrazit 2 výsledky jako
Seřadit podle:
 • Ubytování v Beskydech

  Ubytování v Beskydech

  Apartmán se nachází přímo v obci Dolní Bečva, nedaleko éd Rožnova pod Radhoštěm.   Veškeré vybavení včetně nábytku je zcela nové. Vstup do bytu je samostatný, vstupní chodba s šatní skříní, věšáky, samostatná koupelna s...

  4.5 km

  5.0 km

  114.0 km

  4.0 km

 • Privátní ubytování u Haryho

  Privátní ubytování u Haryho

  Ubytování Nabízíme Vám levné ubytování v podhůří Radhoště v jednolůžkových, dvoulůžkových a vícelůžkových pokojích pro rodiny s dětmi. Ubytování je zhotoveno pro náročnou i nenáročnou klientelu.

  4.6 km

  6.2 km

  114.1 km

  2.7 km